Drukarki EPSON i brother
Log In

QNAP Enterprise NAS z obsługą Veritas Backup Exec – kompletne rozwiązanie “all-in-one backup” w środowiskach fizycznych, wirtualnych i chmurowych

został partnerem w programie Veritas™ Technology Ecosystem. Dzięki pogłębionej współpracy, QNAP oraz Veritas oferują wspólnie kompleksowe rozwiązanie storage, idealnie wpasowujące się w potrzeby małych i średnich firm w zakresie backupu danych oraz systemów. Wszechstronne urządzenie NAS do backupu danych pozwala na błyskawiczne wdrażanie i konfigurowanie systemów kopii zapasowej, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność i skalowalność użytkownikom korzystającym z Veritas Backup Exec na QNAP NAS.

Veritas Backup Exec 16 oferuje intuicyjny interfejs, pozwalający użytkownikom na wygodne konfigurowanie i obsługę zadań backupu w środowiskach wirtualnych, fizycznych i chmurowych. Dzięki głębokiej integracji z Microsoft® Volume Shadow Copy Service (VSS) oraz VMware vStorage™ APIs for Data Protection (VADP), oprogramowanie Veritas w minimalnym stopniu wpływa na wydajność procesora, pamięci czy I/O wirtualnego hosta. W połączniu z globalną deduplikacją i śledzeniu zmian na poziomie bloków, pozwala to na znacznie ograniczenie czasu i przestrzeni dyskowej niezbędnych do wykonania i przechowywania skopiowanych plików. Veritas Backup Exec obsługuje również błyskawiczne odtwarzanie maszyn wirtualnych VMware® oraz Hyper-V®, dostarczając użytkownikom błyskawicznie gotową do użycia kopię serwera i danych – co przydaje się podczas odtwarzania danych i systemów po awarii, testów czy wdrażania aplikacji.

Do tej pory specjaliści IT musieli wdrażać infrastrukturę IT klasy enterprise, jednocześnie wdrażając korelujące z nią rozwiązania do backupu danych. Dzięki zintegrowaniu Veritas Backup Exec oraz QNAP NAS, administratorzy mogą teraz wykorzystać urządzenia QNAP NAS w charakterze wydajnych rozwiązań do przechowywania backupu. Co więcej, po zainstalowaniu Veritas Backup Exec™ na działającym w QNAP Virtualization Station, systemie Microsoft® Windows Server®, użytkownicy mogą wykorzystać QNAP NAS jako pełnoprawne urządzenie do backup i natychmiast tworzyć kopie zapasowe maszyn wirtualnych i fizycznych. Stanowi to idealne, atrakcyjne kosztowe, wydajna i wysoce skalowalne, rozwiązanie dla biznesu.

Źródło: qnap.com/pl-pl