Laptopy i komputery - sprawdź na Ceneo
Log In

Sposób na tańszy sprzęt IT

W ostatnich kilku miesiącach firmy musiały zmierzyć się z nowym wyzwaniem, globalną pandemią wirusa COVID-19. Jeszcze końcem 2019 czy na początku 2020 nikt nie spodziewał się takiego scenariusza, szczególnie że dla wielu z nas koronawirus, był traktowany jak egzotyczny temat wyświetlany w popularnych serwisach informacyjnych. Ale bardzo szybko zagrożenie dotarło do Polski. W jednym momencie wiele firm zostało postawionych przed koniecznością reorganizacji swojej pracy, metody prowadzenia działalności – przejścia na pracę zdalną.

Zamknięcie szkół, urzędów i biur wymusił wprowadzenia nowych metod załatwiania spraw, komunikacji on-line. Nowy sposób komunikacji, jakim jest komunikacja on-line pociągnęła za sobą konieczność modernizacji infrastruktury IT, część pracowników, którzy pracowali do tej pory na komputerach stacjonarnych trzeba było wyposażyć w laptopy i odpowiednie oprogramowanie. Dla wielu firm, zakup nowego sprzętu był znacznym obciążeniem w budżecie. Ale i tutaj z pomocą przychodzi Internet. Dokładnie serwisy typu coupondojo.com, który pozwala kupić oprogramowanie jak i sprzęt komputerowy znacznie taniej, dzięki kodom rabatowym.

Jeśli dobrze poszukamy w Internecie znajdziemy różnego typu serwisy z kuponami promocyjnymi lub aktualnymi promocjami. CouponDojo jest serwisem, który funkcjonuje w ponad 25 krajach, oferuje kupony rabatowe znanych marek jak również firm o zasięgu lokalnym. Wystarczy odwiedzić serwis z wybrać interesujący na sklep np. Microsoft z kuponami rabatowymi https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/microsoft-public-affiliate-program, gdzie można wybrać aktualne promocje na oprogramowanie lub sprzęt od tego producenta. Na liście można znaleźć taki marki jak Vobis, HP, Acer czy znanych u nas na rynku sklepów e-commerce Media Expert czy NeoNet.

Jeśli planujesz zakup komputera, oprogramowania do domu lub firmy, warto odwiedzić CouponDojo i sprawdzić czy nie znajdziesz kuponu, który pozwoli zaoszczędzić na sprzęcie IT.

Tagged under

Apologies, but no related posts were found.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *