Drukarki EPSON i brother
Log In

Sposób na tańszy sprzęt IT

W ostatnich kilku miesiącach firmy musiały zmierzyć się z nowym wyzwaniem, globalną pandemią wirusa COVID-19. Jeszcze końcem 2019 czy na początku 2020 nikt nie spodziewał się takiego scenariusza, szczególnie że dla wielu z nas koronawirus, był traktowany jak egzotyczny temat wyświetlany w popularnych serwisach informacyjnych. Ale bardzo szybko zagrożenie dotarło do Polski. W jednym momencie wiele firm zostało postawionych przed koniecznością reorganizacji swojej pracy, metody prowadzenia działalności – przejścia na pracę zdalną.

Zamknięcie szkół, urzędów i biur wymusił wprowadzenia nowych metod załatwiania spraw, komunikacji on-line. Nowy sposób komunikacji, jakim jest komunikacja on-line pociągnęła za sobą konieczność modernizacji infrastruktury IT, część pracowników, którzy pracowali do tej pory na komputerach stacjonarnych trzeba było wyposażyć w laptopy i odpowiednie oprogramowanie. Dla wielu firm, zakup nowego sprzętu był znacznym obciążeniem w budżecie. Ale i tutaj z pomocą przychodzi Internet. Dokładnie serwisy typu coupondojo.com, który pozwala kupić oprogramowanie jak i sprzęt komputerowy znacznie taniej, dzięki kodom rabatowym.

Jeśli dobrze poszukamy w Internecie znajdziemy różnego typu serwisy z kuponami promocyjnymi lub aktualnymi promocjami. CouponDojo jest serwisem, który funkcjonuje w ponad 25 krajach, oferuje kupony rabatowe znanych marek jak również firm o zasięgu lokalnym. Wystarczy odwiedzić serwis z wybrać interesujący na sklep np. Microsoft z kuponami rabatowymi https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/microsoft-public-affiliate-program, gdzie można wybrać aktualne promocje na oprogramowanie lub sprzęt od tego producenta. Na liście można znaleźć taki marki jak Vobis, HP, Acer czy znanych u nas na rynku sklepów e-commerce Media Expert czy NeoNet.

Jeśli planujesz zakup komputera, oprogramowania do domu lub firmy, warto odwiedzić CouponDojo i sprawdzić czy nie znajdziesz kuponu, który pozwoli zaoszczędzić na sprzęcie IT.

Tagged under

Apologies, but no related posts were found.

1 Comment