Drukarki EPSON i brother
Log In

Nowe zasilacze EVER UPS POWERLINE RT PRO

Poznański producent zasilaczy UPS wprowadza na rynek nowe zasilacze UPS z serii POWERLINE RT PRO. Nowe zasilacze, oparte na topologii on-line z podwójną konwersją, oferują moc znamionową o wartościach 1000, 2000 i 3000 W. Głównym celem jest gwarantowanie ciągłego zasilania przy zachowaniu wysokich parametrów napięcia.

Nowe zasilacze, znane pod nazwą UPS POWERLINE RT PRO, stanowią wszechstronne narzędzie ochrony dla różnorodnych systemów. Doskonale sprawdzają się w zabezpieczaniu serwerów, sieci komputerowych, systemów przetwarzania danych oraz innych urządzeń elektrycznych, elektronicznych i teleinformatycznych. Wyposażone w protokół komunikacyjny MODBUS TCP, mogą znaleźć zastosowanie w systemach kontroli procesów produkcyjnych, układach automatyki oraz zabezpieczeń.

Najważniejszą cechą nowych UPS-ów jest współczynnik mocy PF=1, co oznacza, że wykorzystują energię elektryczną w sposób bardzo efektywny. To kluczowe dla oszczędności energii i ekologicznego podejścia. Dodatkowo, seria zasilaczy POWERLINE RT PRO charakteryzują się możliwością rozszerzenia autonomicznego czasu pracy. Przy wykorzystaniu dodatkowych modułów bateryjnych (do 4 sztuk), czas podtrzymania awaryjnego może być znacząco wydłużony, a zasilacze automatycznie wykrywają podłączone moduły.

UPS-y oferowane są w dwóch wersjach: Rack i Tower. Ich kompaktowa obudowa (2U) umożliwia łatwy montaż w szafach rack przy użyciu zestawu montażowego Rack Kit, lub też w pozycji stojącej, dzięki zestawowi stopek dołączonemu w komplecie.

Zasilacz EVER UPS POWERLINE RT PRO w wersji tower.

Producent zasilaczy zapewnia nie tylko niezawodność i ochronę, ale także dbałość o efektywne wykorzystanie energii elektrycznej. Nowe Uniwersalne Zasilacze UPS POWERLINE RT PRO to odpowiedź na rosnące potrzeby rynku w dziedzinie zasilania i ochrony urządzeń elektronicznych.

Dostępne zarządzanie zasilaczem z różnych źródeł (komputer PC, serwer) jest możliwe dzięki bezpłatnemu, autorskiemu oprogramowaniu PowerSoft. To narzędzie umożliwia nadzór nad parametrami zasilacza, konfigurację oraz funkcje zarządzania, tworząc wspólnie z zasilaczem niezawodny system ochrony przed przerwami w dostawie energii z sieci energetycznej. Taka synergia gwarantuje ciągłą pracę systemów informatycznych nawet bez nadzoru.

Oprogramowanie PowerSoft, opracowane przez firmę EVER, daje możliwość monitorowania w czasie rzeczywistym oraz przewidywania czasu autonomicznej pracy zasilacza (czas podtrzymania). To nie tylko podnosi kontrolę, ale również ułatwia planowanie działań. Co więcej, z poziomu centralnego komputera zarządzającego, można bezpiecznie wyłączyć inne komputery w sieci LAN, w celu optymalnego gospodarowania energią i minimalizacji ryzyka.

Źródło: na podstawie materiałów prasowych producenta.

Tagged under

Apologies, but no related posts were found.