Drukarki EPSON i brother
Log In

Biuro Podróży Reklamy obsługuje budżet Bright Developments

Agencja Biuro Podróży Reklamy została wybrana przez firmę deweloperską Bright Developments do przeprowadzenia projektu internetowego wsparcia sprzedaży nowych inwestycji mieszkaniowych realizowanych w południowo-wschodnich dzielnicach Warszawy. Agencja będzie odpowiedzialna m.in. za stworzenie serwisów www oraz przygotowanie i przeprowadzenie kampanii digital.

Agencja Biuro Podróży Reklamy współpracowała już wcześniej z Bright Developments, przy projektach związanych z promocją i sprzedażą kilku innych inwestycji mieszkaniowych i biurowych w Warszawie. Obecny projekt dotyczy dwóch najnowszych inwestycji – Apartamenty Wawer oraz Apartamenty Lubartowska.

Naszym zadaniem będzie zbudowanie nowych stron www w oparciu o dotychczas wypracowane „szkieletyserwisów, aktualizacja CMS-a WordPress oraz wprowadzenie dostarczonych przez właściciela treści – mówi Agnieszka Sosnowska, CEO agencji Biuro Podróży ReklamyTakie założenia pozwalają na sprawną realizację projektów, przy jednoczesnym minimalizowaniu zaangażowania osób decyzyjnych po każdej ze stron.

Biuro Podróży Reklamy zajmie się także przygotowywaniem i prowadzeniem kampanii digitalowej w Google (Ads). Zadaniem agencji będzie optymalizacja działań reklamowych i wzmocnienie sprzedaży poprzez dotarcie do osób zainteresowanych zakupem nowych mieszkań.

Dla Bright Developments będą to kolejne inwestycje realizowane w tej części stolicy. Podczas współpracy na przestrzeni kilku lat agencja Biuro Podróży Reklamy miała możliwość wykonania także poprzednich serwisów, dla wcześniejszych inwestycji mieszkaniowych i biurowo-usługowych tego dewelopera.

Inwestycja Apartamenty Lubartowska to budynek z elegancką fasadą o podwyższonym standardzie. Wielkością i charakterem wpisuje się w pozostałe obiekty w pierzei ulicy, jednocześnie nawiązuje do nowych uzupełnień zabudowy Grochowa. W budynku zaprojektowano zaledwie 26 apartamentów na 5 kondygnacjach, nieduży lokal usługowy w parterze oraz garaż podziemny.

Prace budowlane dla tej inwestycji rozpoczęły się w kwietniu 2022 roku, zaś ich zakończenie planowane jest w maju 2023 roku.

Obecnie startuje pierwsza kampania przygotowana przez Biuro Podróży Reklamy.

Planowana jest także kolejna inwestycja, ma to być nowoczesny budynek o prostej bryle z płaskim dachem, biało-grafitową elewacją i stolarką okienną w kolorze drewna. W budynku projektowanych jest kilkanaście apartamentów na 4 kondygnacjach.

Agencja Biuro Podróży Reklamy to eksperci w kampaniach łączących social, web, mobile, search marketing, video, blog i content marketing z ambientem technologicznym, marketingiem partyzanckim oraz innymi działaniami niestandardowymi i innowacyjnymi technologiami. Twórcy nowatorskich stron i aplikacji mobilnych. Agencja posiada dwa tytuły agencji roku: Agency of the Year 2014 in Poland – Epica Awards, Agencja Marketingu Zintegrowanego Roku – Impactor (2015) oraz w sumie 33 nagrody i wyróżnienia branżowe, m.in.: Epica Awards, Kreatura,Impactor, Mixx Awards, AME Award, Webstar Creative, Golden Arrow, Innovation Award, Pióro Roku, Złoty i Srebrny Spinacz, Kampania Społeczna Roku.

Tagged under

Apologies, but no related posts were found.